انتشارات هیلا و آفرینگان
موضوع خبر:
مدير انتشارات ققنوس: متاسفانه از کتاب در رسانه‌ها جز هفته و نمایشگاه کتاب سخنی به میان نمی‌آید | 1394/8/24

خلاصه خبر:
امير حسين‌زادگان، مدير مسئول انتشارات ققنوس که در آیین افتتاحیه بیست و سومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از خادمان پیشکسوت نشر تجلیل شد، گفت: متاسفانه از کتاب در رسانه‌ها جز هفته ک

شرح خبر:
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۰
امير حسين‌زادگان، مدير انتشارات ققنوس به خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: مطبوعات و رسانه‌ها می‌توانند در ترویج کتاب در سطح زندگی مردم نقش موثر و به‌سزایی داشته باشند و رسانه‌ها با معرفی و نقد کتاب آن را در اذهان مطرح می‌کنند.

وی بیان کرد: متاسفانه از کتاب در رسانه‌ها جز هفته کتاب و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سخنی به میان نمی‌آید. در حالی‌که تکرار شدن کتاب در رسانه‌ها می‌تواند به گرایش مردم به سوی آن تاثیرگذار باشد.
 
حسین‌زادگان درباره نقش ناشران در ترویج کتابخوانی در سطح جامعه اظهار کرد: بنده به عنوان دست‌اندرکار تولید و نشر کتاب باید تلاش کنم کتاب‌های جذاب و خوبی منتشر کنم؛ کتابی که همه موارد مانند موضوع، کیفیت تولید، قیمت مناسب را دارا باشد تا این محصول فرهنگی بتوانند در سبد خرید مردم و خانواده‌ها جای بگیرد و تنها منحصر به هفته کتاب نشود.

در مراسم افتتاحیه بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی از امير حسين‌زادگان، مدير انتشارات ققنوس و برخی چهره‌های دست اندرکار عرصه کتاب با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد

تمامی حقوق این سایت متعلق به انتشارات هیلا می باشد
Copyright © 2015, by Hilla Publication. All rights reserved.
پرتال ناشرین نسخه 3 . طراحی ، توسعه و بهینه سازی توسط شرکت ارتباط قرینه